008Mé rodné jméno je Martina a dobře vystihuje mou povahu a účel za kterým jsem na tuto nádhernou planetu v této převratné době přišla. Během mého osobního a spirituálního vývoje mi byly předány další jména -Taunia a Atiriamin. Život miluji stejně jako Zemi, která mi od dětství byla velice drahá a v posledních letech se mi stala opravdovou matkou a učitelkou. V prosinci 2012 mi do života vstoupilo Slunce a během následujícího roku mi pomohlo rozpomenout se na účel mého pobytu na Zemi.

Ve škole jsem si připadala vždy jako ve vězení a toužila jsem být venku u potoka, na stromě nebo v lese. Ožívala jsem jen při hodinách biologie a poznávání lidského těla mě fascinovalo. Zajímají mě změny které probíhají ve fyzickém těle způsobené vlivem stravy, mentálního zaměření a zvyšujících se vibrací na Zemi. Od jisté doby vnímám tělo jako rovnocenného partnera na své duchovní cestě a oslavuji jeho neskutečnou inteligenci a potenciál pramenící přímo ze Zdroje samotného a prostupující skrze každou jeho buňku.

Nemohu se pochlubit bohatou sbírkou kurzů, seminářů a zasvěcení, kterými jsem prošla. Mým učitelem je život sám - planeta Země, Slunce, celý Vesmír....mi zprostředkovávají odpovědi na mé otázky. Na své cestě procházím pochopením souvislostí mezi myšlenkami, pocity a emocemi jako nástroji- "třemi oříšky", které nám byly dány do vínku a skrze které lze zharmonizovat mysl, tělo i ducha tak, aby se staly spolehlivým "pomocníkem" v našem pozemském životě a prostředkem k tvoření vlastní reality ve hmotném světě.

Doba ve které nyní žijeme je úžasné dobrodružství, ikdyž je někdy strastiplná a z našeho pohledu její výjimečnost mnohdy těžce ocenitelná. Každým dnem, krůček po krůčku, zakoušíme na naší společné cestě nové výzvy, nová odhalení, stále nové a nové prožitky, abychom je mohli aplikovat, předávat a sdílet s ostatními na naší cestě za pochopením - cestě uvědomění.

 

CO ŘÍKÁ AKÁŠA /prostřednicvím Ramony Siringlen/

Tvůj největší úkol je zcela a bez omezení přijmout svoji vlastní sílu.
Dále rekonstrukce lidských těl...i těch jemněhmotných.
Učení lidí, jak se starat o své zdraví.
Celostní přístup.....na vysoké vibrační úrovni.
Komunikace s minerální říší.
Dále práce pro Matku Zemi.....máš vše hooodně propojené s fyzickou rovinou a je to tak dobře.
Navracet lidem víru v jejich vlastní tělo a sílu.

 

Přeji nám všem, ať každý další krok vede ke svobodě, štěstí, pravé lásce a vědomému tvoření.

Ze srdce

Taunia Atiriamin Christová

FB stránky:
Slunečná Brána
Martina Christová
Poselství Minerální Říše