ŽENY

7.3.2017

Problémy s vaječníky z širšího pohledu podprahových příčin

Potlačujete sexuální energii. Necítíte se hodna mít své vlastní sexuální potřeby a často máte pocit povinnosti upřednostnit potřeby druhých před potřebami vlastními. Můžete se cítit napadána muži, jejichž potřeby jsou sobecké, což vám způsobuje neschopnost přijmout lásku a intimitu, kterou potřebujete.

Můžete se trápit z promarněných možností být matkou nebo mít pocit, že jste jako matka selhala. Být matkou se neodvíjelo tak, jak jste si představovala.

Více...

12.2.2017

Neplodnost

Cítíte se neklidná díky hlubokým emocím vyplouvajícím na povrch z vaší minulosti. Tyto emoce se týkají také pradávných traumat vašich předků, což vám ztěžuje identifikovat její příčinu. To vytváří velkou hromadu emočního stresu a vnitřní konflikt. Můžete mít pocit, že jste obětí situace, nad kterou nemáte kontrolu. Zažila jste značnou dávku viny a zodpovědnosti za nepříjemnosti a slabiny druhých.

Můžete se cítit vystrašena z představy, že budete rodičem. Někdy strachy vašeho partnera mohou také ovlivnit vaše pocity z toho, stát se rodičem. Váš partner může mít strach stát se rodičem. Vaše vlastní dětství mohlo být traumatizované a to vám způsobuje strach z opakování stejných chyb, které udělali vaši rodiče.  

Více...

7.2.2017

Hysterektomie z pohledu emocí, ženského kolektivního vědomí a rodových vzorců

Můžete mít pocit že už nemáte to co je třeba abyste byla úspěšná a nezávislá ženská osoba. Potlačila jste jedinečnost své ženskosti a cítíte, že není bezpečné být ve společnosti silnou ženou.

Mohla jste žít život, který se točil kolem zabezpečování potřeb druhých. Nevyhnutelně jste potlačila svou vášeň a kreativitu kvůli potřebám druhých. Za vašimi cíli již déle není vášeň a motivace. Dala jste druhým tolik, že vám zůstal jen velmi malý nebo téměř žádný zdroj lásky nebo energie, ze které byste mohla čerpat vášeň, energii a kreativitu.

Více...

4.2.2017

Ženská onemocnění z pohledu pradávných traumat uložených v kolektivním ženském vědomí

Vždy když se objevilo téma autority a vedení, ženy byly potlačovány. Toto potlačení se stalo evidentní u mnohých žen ve formě odmítání, vzteku, rebelismu, pocitu žití pod kontrolou. Ženy často cítí odpor ke skutečnoti, že byly narozeny jako ženy.

Ženy byly otrokyněmi, kterým bylo rozkazováno a vládnuto po dlouhé generace a naneštěstí je tento fakt v dnešní době stále přítomen. Ženy byly také využívány pro zábavu a k potěšení druhých. Být ženou znamenalo velkou zodpovědnost. S touto zodpovědností přišlo mnoho břemen, stresu, zneužití a izolace.

Více...

23.5.2015

Jak zharmonizovat ženský hormonální systém - eBook

Tato elektronická kniha je určena pro všechny ženy,které vědomě pracují a dbají o své zdraví.Miliony žen po celém světě čelí dnes následkům nefunkčního hormonálního systému,který v konečné fázi způsobuje onemocnění jako jsou endometrioza,PCOS,neplodnost,děložní myomy,rakovina, apod. Mluvíme doslova o epidemii u ženské populace. Překvapivě přesto jaký je dysfunkce HS celosvětový problém, velmi málo se o něm mluví.

Více...

27.2.2015

Česká neplodnost | Helena Máslová | TEDxBrno

Více...

22.2.2015

Ženský hormonální systém


Hormonální systém a hormony jsou již po generace strašákem a to převážně pro ženy. Jsme přesvědčeny že to,co je „způsobeno  hormony“ je neměnné stejně tak jako jsme věřili,že je neměnné to,co je nám dáno geneticky. Dnes už víme že i genetický kód se dá ovlivnit naší stravou,životním stylem,myšlenkami ,pocity a emocemi. Stejným způsobem dokážeme ovlivnit i náš hormonální systém a jeho funkci.Myšlenky,pocity a emoce jsou dary,nástroje,tři oříšky které nám byly dány do vínku a které když  pochopíme jak používat,dokážeme se léčit,naslouchat  sami sobě a stát se vědomými tvořiteli našeho života - tedy vlastní vysněné reality v materiálním světě.

Více...

22.2.2015

Hormonální jogová terapie

Více...

1.2.2015

Poslové zvaní hormony / The messengers called hormones

Tento článek je sdílením vlastního vyléčení dIsharmonické funkce hormonálního systému za účelem motivovat a ukázat,že hormonální léčba v podobě hormonálních preparátů není nezbytná a že se hormonální systém dá navrátit do stavu plné funkčnosti změnou stravy, životního stylu a cílené práce na sobě samých. Byla to dlouhá cesta,která mě obohatila spoustou poznání a zkušeností,které nyní mohu využít při své práci a které mohu předávat dále. Když se mé  potíže poprvé objevily,v té době jsem již  intenzivně praktikovala hatha jógu a nevěnovala jsem jim až tak  velkou pozornost. Věřila jsem,že se časem vše srovná právě díky hatha józe a meditacím samo.Kromě prodloužené menstruace,která trvala v podstatě každý měsíc tři týdny,jsem  měla stále větší potíže s trávením,pletí,otékáním nohou a váhovými výkyvy,přestože příjem mé každodenní stravy díky nevolnostem  byl nula nula nic.

Více...