12.2.2017

NEPLODNOST

Emoce:

Cítíte se neklidná díky hlubokým emocím vyplouvajícím na povrch z vaší minulosti. Tyto emoce se týkají také pradávných traumat vašich předků, což vám ztěžuje identifikovat její příčinu. To vytváří velkou hromadu emočního stresu a vnitřní konflikt. Můžete mít pocit, že jste obětí situace, nad kterou nemáte kontrolu. Zažila jste značnou dávku viny a zodpovědnosti za nepříjemnosti a slabiny druhých.

Můžete se cítit vystrašena z představy, že budete rodičem. Někdy strachy vašeho partnera mohou také ovlivnit vaše pocity z toho, stát se rodičem. Váš partner může mít strach stát se rodičem. Vaše vlastní dětství mohlo být traumatizované a to vám způsobuje strach z opakování stejných chyb, které udělali vaši rodiče.  Máte hluboký strach, že sabotujete svůj vztah k vašemu budoucímu dítěti. Mohla jste v minulosti zažít vyhoření z velkého množství nadměrných zodpovědností. Jako výsledek máte strach, že mít dítě bude náročné a zabere zbytek volného času a energie, kterou máte.

Toto je také pro vás příležitost k prozkoumání dalších kreativních aspektů vašeho života. Toto není sdělení, že jste odkázána k životu bez dětí - toto je pro vás příležitost zpracovat jakýkoliv vnitřní konflikt a důvody, proč kráčíte po této cestě. Nemusíte být nezbytně spirituálně zaměřená, abyste mohla pracovat s těmito záležitostmi.

Tento stav je napravitelný a existuje mnoho způsobů jak jej uchopit.

Pradávná traumata vyplouvají ve vašem nevědomí na povrch. Méně dominantní ženy nebo muži v rodině neměli povoleno mít děti. Před mnoha generacemi bylo dítě privilegiem pouze pro dominantní osoby.

Klíčové body:

 

Ženy

Zdroj: Evette Rose

Překlad: Martina Christová /Taunia Atiriamin/
Ituitivní psychologie a léčba
www.martinachristova.eu,www.slunecnabrana.eu  

Obohacují-li vás tyto informace a přejete-li si úsilí vynaložené za jejich předáváním finančně ocenit, lze tak učinit na č.ú:2000953644/2010, IBAN: CZ5320100000002000953644,SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.