7.2.2017

HYSTEREKTOMIE Z POHLEDU EMOCÍ, ŽENSKÉHO KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ A RODOVÝCH VZORCŮ

Milé ženy, dnes je všeobecně známo, že se ženská energie neoblomně hlásí ke svému právoplatnému místu a uznání na této planetě. Pro nás pro všechny je integrace, pochopení a práce s ženskou energií procesem, kdy ji znovu-poznáváme, znovu-přijímáme a znovu se rozpomínáme jak s ní účinně a konstruktivně  zacházet. Abychom jí vyčistily cestu do jejího plného rozkvětu, je třeba zvědomovat a přenastavovat emoční a mentální vzorce a přesvědčení, která po tisíciletí kolovaly v kolektivním vědomí lidstva a kolektivním vědomí žen.

Martina Christová /Taunia Atiriamin

Emoce:

Můžete mít pocit že už nemáte to co je třeba abyste byla úspěšná a nezávislá ženská osoba. Potlačila jste jedinečnost své ženskosti a cítíte, že není bezpečné být ve společnosti silnou ženou.

Mohla jste žít život, který se točil kolem zabezpečování potřeb druhých. Nevyhnutelně jste potlačila svou vášeň a kreativitu kvůli potřebám druhých. Za vašimi cíli již déle není vášeň a motivace. Dala jste druhým tolik, že vám zůstal jen velmi malý nebo téměř žádný zdroj lásky nebo energie, ze které byste mohla čerpat vášeň, energii a kreativitu.

Vaše ženské kvality již déle nejsou třeba a proto se cítíte odmítnuta svou rodinou a společností.

Vstupujete do nové fáze sebe-objevování, která ovlivní vaši roli v životě. Budete vytvářet nové, silné a intimní vztahy. Tato fáze je celá o znovu-objevování sebe samé , kde propouštíte pocity potlačenosti a soustředíte se na pocit své důležitosti. Je čas začít opouštět staré a stagnující ženské kolektivní vědomí, které vás “táhne zpět“.  Toto kolektivní vědomí obsahuje sebe-sabotující, sebe-odsuzující pocity napadení, odmítnutí vlivnými ženami a neschopnost být úspěšná jako žena.

Také zahrnuje pocit opuštěnosti, lpění na starých bolestech, křivdách a stísněnostech, které vám již neslouží.

Váš životní styl a staré rutiny jakoby přetvářely sebe-sabotující vzorce, které potřebují být zpracovány. Na horizontu se objevuje nový způsob myšlení, cítění a prožívání života. Staré bolesti a zklamání od vaší matky mohou být zpracovány a odpuštěny. V této přeměně neexistuje místo pro staré trpkosti.

Klíčové body:

 

Ženy

Zdroj: Evette Rose

Překlad: Martina Christová /Taunia Atiriamin/

Intuitivní psychologie a léčba

www.martinachristova.eu, www.slunecnabrana.eu

Obohacují-li vás tyto informace a přejete-li si úsilí vynaložené za jejich předáváním finančně ocenit, lze tak učinit na č.ú:2000953644/2010, IBAN: CZ5320100000002000953644,SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.