7.3.2017

Potlačujete sexuální energii. Necítíte se hodna mít své vlastní sexuální potřeby a často máte pocit povinnosti upřednostnit potřeby druhých před potřebami vlastními. Můžete se cítit napadána muži, jejichž potřeby jsou sobecké, což vám způsobuje neschopnost přijmout lásku a intimitu, kterou potřebujete.

Můžete se trápit z promarněných možností být matkou nebo mít pocit, že jste jako matka selhala. Být matkou se neodvíjelo tak, jak jste si představovala.

Je možné, že se necítíte dost dobrá v očích vlivných mužských postav. Mohla jste být zostuzena a ponížena před lidmi ve vašem okolí a životě. Byla jste znevážena a snižována vlivnými lidmi po dlohé období, což vyvolalo celkovou nejistotu, kam vlastně v rodině a společnosti patříte a kde je “vaše místo“.

Také vaše tvořivost byla potlačena jistou rolí, která vám nepřinášela radost. Tato role nejen že byla výzvou pro vaši schopnost cítit se a být svobodná, ale také potlačila vaše talenty a kreativitu, která má souvislost s vašmi vejcovody.

Cítíte silný sexuální vztek a frustraci jako výsledek rozpadlých vztahů a nenaplněných sexuálních potřeb. Cítila jste se potlačená svými partnery (přestože partner nezbytně neudělal nic špatně). To může být výsledkem sexuálního nebo fyzického zneužití v dětství, na které spustí reakci váš partner svým chováním (to také souvisí s traumaty předků).

Můžete se cítit nedostatečně hodnotná na to, aby byly naplněny vaše sexuální potřeby pro vás uspokojujícím způsobem. V krátkosti – zneužití potlačuje kreativitu, talenty a schopnost vyjádřit je způsobem, který vám dává pocit bezpečí a zplnomocnění. Pokud mluvíme o zneužití v tomto kontextu, může to znamenat zneužití během dětských let a v rodové linii. Zneužívání mělo traumatický dopad na dělohu, což ve výsledku znamená dlouho trvající napětí. Trauma se může rozšířit až na vaječníky. Tato vzpomínka může pramenit z rodové linie předků a byla spuštěna sexuálními vztahy ve vašem životě.

Cítíte nedostatek emoční svobody a nedostatek sebevyjádření. Chcete být kreativní, ale přitom se cítíte kontrolována, napadána nebo souzena dominantními postavami. Necítíte se bezpečně milována lidmi, se kterými byste se cítit bezpečně měla.

Vaše matka mohla být podváděna a zrazena svým partnerem, když byla těhotná. Přítomnost třetí osoby a utajená agenda mohla nabourat její teritorium, identitu, budoucí záměry, cíle a zdroj podpory. Vaši rodiče mohli projít také zkušeností potratu a potlačení své bolesti (to také může souviset s traumaty předků).

Klíčové Body

 

Ženy

Zdroj: Evette Rose

Překlad: Martina Christová /Taunia Atiriamin/ Intuitivní psychologie a léčba www.martinachristova.eu,www.slunecnabrana.eu 

Obohacují-li vás tyto informace a přejete-li si úsilí vynaložené za jejich předáváním finančně ocenit,lze tak učinit na č.ú:2000953644/2010, IBAN: CZ5320100000002000953644,SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu,www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.