15.9.2014

Frekvence Těla

Žijeme ve světě energií,frekvencí a vibrací. V těchto termínech začínáme uvažovat a stávají se běžnou součástí našich každodenních rozhovorů. Odhalují podstatu  a vzájemnou interakci událostí  kolem nás.Podívejme se na některé frekvenční údaje našeho těla a potravin.

V roce 1992 Bruce Tainio Tainionské Technologie,nezávislé divize Eastern State University v Cheny ve Washingtonu sestrojil první frekvenční monitor. Tainio zjistil,že průměrná frekvence lidského těla během dne je 62-68Hz. Frekvence zdravého těla je 62-72Hz a její pokles   poškozuje imunitní systém.


Lidské tělo:
Frekvence  Mozku Génia    80-82 MHz
Rozmezí  Mozkové Frekvence   72-90 MHz
Běžná Frekvence Mozku   72 MHz
Lidské Tělo   62-78 MHz
Lidské tělo: od krku nahoru  72-78 MHz
Lidské tělo: od krku dolů   60-68 MHz
Štítná žláza a příštítná tělíska   62-68 MHz
Brzlík   65-68 MHz
Srdce   67-70 MHz
Plíce   58-65 MHz
Játra   55-60 MHz
Slinivka břišní   60-80 MHz

Nachlazení a chřipka začíná na:  57-60 MHz
Onemocnění začíná na:   58 MHz
Přemnožená candida začíná na:   55 MHz
Přístupnost herpesviru 4:  52 MHz
Přístupnost pro rakovinu :  42 MHz
Smrt začíná na:  25 MHz

Potraviny
(čerstvé potraviny mohou mít vyšší frekvenci pokud jsou pěstovány v biokvalitě, sklizeny a snězeny čerstvé):
Čerstvé potraviny   20-27 Hz
Čerstvé byliny   20-27 Hz
Sušené potraviny   15-22 Hz
Sušené byliny   15-22 Hz
Zpracované/Konzervované potraviny   0 HZ...(většina potravin,které jíme)

Podle doktora Royala R. Rifeho,každé onemocnění má svou frekvenci. Zjistil,že některé frekvence mohou  předejít rozvoj onemocnění a jiné dokáží nemoc zneškodnit.Substance s vyšší frekvencí zneškodní onemocnění nízké frekvence.Studie frekvencí vznáší důležitou otázku ohledně frekvencí látek které jíme,dýcháme a absorbujeme do svého těla.Mnoho znečišťujících látek v životním prostředí snižují zdravou frekvenci. Zpracované/ Konzervované potraviny mají nulovou frekvenci.Čerstvé produkty mají frekvenci do 27Hz,sušené byliny od 12 do 22Hz a čerstvé byliny od 20 do 27 Hz.

Esenciální oleje začínají na 52Hz a mohou jít  vysoko až na320Hz,což je esence růžového oleje.Klinické studie ukazují,že  léčivé kvalitní esenciální oleje mají nejvyšší  frekvenci ze všech přírodních látek a vytvářejí prostředí ve kterém bakterie,viry,plísně,atd.nemohou přežít.

Stejně tak jako každý esenciální olej má určitou frekvenci,tak i každý orgán a část našeho těla mají svou frekvenci. Frekvence esenciálních olejů mají schopnost udržovat a obnovovat vlastní frekvenci organismu, kterou potřebuje pro optimální zdraví.Nižší frekvence se stávají  houbou pro negativní energie.Frekvence je to co zůstává v těle a udržuje déle trvající efekt olejů. Nížší frekvence způsobují fyzické změny v těle.Střední frekvence způsobují emoční změny v těle. Vysoké frekvence způsobují duchovní změny.Duchovní frekvence mají rozsah od 92 Hz (Frekvence kostí je 38-43,od krku dolů je frekvence 62-68Hz).

 

Zdraví

Zdroj: http://justalist.blogspot.cz/2008/03/vibrational-frequency-list.html
Ilustrace: http://complexitygraphics.com/


Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.