VZESTUP 3

4.12.2015

Minulé Životy Posvátného Ženského Srdce / Past Lives Of The Sacred Feminine Heart

/scroll down for English/

Jako žena pověřená úkolem návratu Posvátného Ženského vědomí na tuto planetu máte průkopnickou roli.
Tato role je opravdu jen začátkem. Během nadcházejících měsíců a let budete zavedeny na nová území jak zeměpisná tak spirituální.
Moho míst kam přinesete své Světlo jsou místa, kde jste měli důležité inkarnace jako kněžky, učitelky, moudré ženy, mystičky. Potkáte se tváří v tvář s velmi povědomými Dušemi. Tyto Duše s vámi budou sdílet klíčové zážitky těchto vzdálených životů. Budete bezprostředně přitahováni jeden k druhému. Mnoho z těchto lidí vám bude chtít pomoci.

Více...

19.11.2015

Ženská Sexuální Energie na Cestě Zpět do Celistvosti / Female Sexual Energy on the Journey Back to Wholeness

/scroll down for English/

Mnoho žen na cestě k Celistvosti prožije roky návratu sexuální energie zpět do jejich vlastních těl. Pro některé ženy se přirozenost fyzické intimity na čas změní tím,jak se znovu sladí se svými centry hluboké sexuální energie.
To může znamenat období abstinence nebo omezení sexuálních kontaktů. Tato zkušenost požadovaná ženskou Duší je silně vedena Bohyní.
Bohyně rozpoznává transformativní hloubky a sílu autentické, osvobozené, plně ztělesněné ženské sexuality.

Více...

31.10.2015

12 Stupňů Vzestupu / The 12 Levels of Ascension

Všichni se vyvíjíme a absorbujeme Světlo svou vlastní rychlostí. Někteří vědomě pracují na těchto změnách a proto je jejich přeměna rychlejší, jiní si jí nejsou vědomi a absorbují toto světlo a změnu v přímém vztahu k planetárním změnám.Nicméně tento vývoj lze rozdělit do stupňů...
1)
-když tělu klesá hustota většinou se to projeví mutačními symptomy chřipky, bolestí hlavy, průjmem, vyrážkou, bolestí svalů a kloubů.

Více...

28.9.2015

Vzestup je proces

Je třeba porozumět, že změny a symptomy vzestupu  které zažíváme nejsou událostí jednoho dne nebo jednoho období.Je to postupný proces,ve kterém se naše nejen fyzická těla přenastavují.Krůček po krůčku. A bude to pokračovat, jelikož v "úrovních" do kterých směřujeme budeme mít úplně jiná těla.Proto i když se naše tělo momentálně očistí např. prostřednictvím chřipky a vysokých teplot, nemůžeme říci,že máme "hotovo".

Více...

1,2,3