28.9.2015

Vzestup je proces

Je třeba porozumět, že změny a symptomy vzestupu  které zažíváme nejsou událostí jednoho dne nebo jednoho období.Je to postupný proces,ve kterém se naše nejen fyzická těla přenastavují.Krůček po krůčku. A bude to pokračovat, jelikož v "úrovních" do kterých směřujeme budeme mít úplně jiná těla.Proto i když se naše tělo momentálně očistí např. prostřednictvím chřipky a vysokých teplot, nemůžeme říci,že máme "hotovo". Přijdou další symptomy jako následek vyšších frekvencí,které přichází na naši planetu. VŠE CHODÍ VE VLNÁCH.

Čím více nasloucháme a pozorujeme své tělo,dokážeme vycítit,co přichází.Tento měsíc jsem se nadměrně potila,což je u mě neobvyklé.Tělo se také velmi odhleňovalo.Neměla jsem pochyb,že mé fyzické tělo velmi dobře ví,na co se chystá.Aby bylo schopné přijmou vibrační frekvence které na planetu v tyto dny přichází,zbavilo se toxických látek,jelikož toxiny velmi narušují "energetickou komunikaci" a dokáží doslova vytvořit bariéru,která znesnadňuje integraci těchto nových energií. Další symptomy,které jsem prožívala byly:

- velmi omezený příjem potravy
- žaludek nebyl schopen zpracovat syrovou stravu - ovoce a zeleninu a přijímat vodu /jen čaj,převážně zelený/
-změna menstruačního cyklu -  ženský měsíční cyklus se přelaďuje na cyklus nový.Opět - je to zase proces. U každého to má jiný průběh. Některé ženy mají menstruaci 2x do měsíce,jiným se cyklus krátí z 28 dnů na 25 nebo 23-denní.Často se dostaví i symptomy disharmonické funkce hormonálního systému /jako např. akné,migrény,trávicí potíže/,který reaguje přímo na energetické změny,které přímo ovlivňují hladiny hormonů.Hormonální systém řídí naprosto veškeré funkce v těle a je jedním ze systémů,skrze který se dějí změny ve fyzickém těle způsobené novými vysokovibračními energiemi.Pokud nemáte závažné zdravotní projevy,není třeba hned panikařit.Svůj hormonální systém a process vzestupu ve fyzickém těle můžete podpořit tím,že více porozumíte tomu,jak váš hormonální systém funguje a podpořit jeho funkci úpravou stravy a životního stylu.
Více informací týkajících se funkce hormonálního systému naleznete zde
- nadměrná únava
- nespavost nebo naopak potřeba spát až 10 hodin
- emoční očista

Chtěla bych podotknout,že se nacházíme v procesu,na který NENÍ NÁVOD.Učíme se “za chodu”.Nikdo vám neřekne jak se budou věci odvíjet.Můžeme jen sdílet vlastní zážitky, vjemy,vhledy a pochopení,které jsme prožili.Přestože toto je process,kterým jsme v minulosti již prošli a začínáme se “rovzpomínat”,je ve své podstatě opět  jedinečný a týká se naprosto nás všech. Proto si tuto cestu velmi usnadníme vzájemným pochopením,podporou a sdílením. 

 

 

Vzestup

Autor článku: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.