22.11.2014

2012 -2016 Přepólování Země

 

Pro Maye je to vibrace která přichází z hloubi vašeho srdce.A tato vibrace je v perfektní resonanci  se srdcem Země, srdcem Slunce a srdcem Vesmíru. Pokud se naučíme žít v této vibraci,živoucí Země zajistí že překročíme do nového světa.

Naše vědomá mysl může změnit svět. Magnetické pole není nic jiného než naše vlastní emoce a reakce.Jste jediným zdrojem,který může zachránit Matku Zemi.Revoluce Země začala.Není čas váhat. Je čas udělat rozhodnutí. Rozhodnutí mezi... Strachem  nebo  Láskou.

Ráj přichází na Zemi a my v něm můžeme žít. Je to náše volba,....jestli zůstanete ve svém srdci a budete láskou,stanete se osvícenými a vzestoupíte s matkou Zemí do něčeho vyššího. Bylo řečeno Mayským lidem který zažil  přepólování v minulosti,že celá změna se stane jen během několika minut. Je to velmi rychlé a dva dny bude úplně temno. A je to právě tento moment,kdy pro nás bude velmi důležité zůstat ve svém srdci. Shromážděte své rodiny a zůstaňte klidní a láskyplní.Nepropadejte strachu. Vše bude v pořádku.A až opět vyjde Slunce,uvidíte novou Zemi  a vše bude dávat smysl. Staneme se osvícenými. Posuneme se vpřed do nové lidskosti. Takové,která je řízena láskou. Mnoho lidí nerozumí tomu,jak k posunu dojde.A to vzbuzuje strach z nejistoty,zda dojde k masivní destrukci. Dojde k určitým přírodním katastrofám,ale kdy lidstvo nezažívalo přírodní katastrofy? To se děje stále.Kolem planety je horká láva.Něco jako koule která je na povrchu uzavřená krustou.A zemská kůra sedí na povrchu této lávové krusty. A když se polarita změní,ne vše se pohne. Střed Země zůstane pevně stát a zemská kůra se jednoduše bude hýbat.Nebude to tragické jak si všichni myslíme.Matka se roztáhne,pohne a usadí do své perfektní pozice. A bude tu opravdový ráj.A my to uvidíme a budeme to žít. Posun už začal.Póly se již začaly pohybovat a na planetu Zemi přichází velké množství energie. Pokud se nezměníme a budeme nadále žít ve své mysli a egu,budeme odstraněni,protože tím zabíjíme Matku Zemi.Země bude pokračovat,to je vesmírný zákon. Ale je jen na nás jestli půjdeme s ní nebo ne.Vše co se po nás chce, je být láskou.To je celé. Je to tak jednoduché.A vaše duše vás vždy povede správným směrem.

Na planetě dochází k hlubokým změnám,k transformaci světa takového jak ho známe.Naše civilizace zmizí a nastane nová epocha. Začne nový cyklus s těmi,kteří se duchovně připravili.
Je čas se změnit.

 

 

Videa

Zdroj:https://www.youtube.com/watch?v=oh-iKNcYHrQ&feature=youtu.be

Přepis videa: Martina Menšíková
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.