VĚDOMÍ

18.11.2016

Jak Vzrušit Duši Vědomé Ženy - Videoposlech

Více...

15.11.2016

Oddaná Posvátná Partnerství

Na cestě každého schopného muže se v jistém bodě objeví žena – vědomá žena, která vás vyzve k vesmírnému tanci. Bude oděna do záhad vesmírné pravdy a vyšších zákonů. Setkání s touto ženou strhne iluze ve všech oblastech vašeho života a vy budete vyzváni k rozhodnutí – buď se vrátit do bezpečného, pohodlného světa falešných jistot, nebo vložit svou dlaň do nabídnuté láskyplné dlaně ženy, která vám bude stát po boku při vstupu do vaší největší síly.

Tato žena vám bude partnerkou při cestách do nových světů a odhalování vyšší pravdy. Bude vás láskyplně podporovat, dodávat vám odvahu, sdílet své vhledy, vědění, sny a vize a svým intuitivním vedením vám bude oporou  při vstupu do spojení s vesmírnou zdrojovou energií a vším co je.

Více...

30.6.2016

Jak vzrušit duši vědomé ženy

Vědomá žena se nespokojí s průměrným vztahem. Funkční vztah tak jak si ho představuje lidská mysl není její cílovou destinací a podmínkou pro šťastný život. Je šťastná a naplněná sama sebou. Nepotřebuje lichotky, uznání a hloupé intriky k tomu, aby byl její život vzrušující. Nehledá muže aby vyplňoval “mezery“ a volný čas v jejím životě.

Vědomá žena vidí Pravdu. Vidí skrze závoje iluzí, ve kterých jste oděni.

Chcete-li svést vědomou ženu, musíte prvně vzrušit její duši. Ona vidí Vaše Pravé Já, ale vzrušíte ji jen a pouze tehdy až ho uvidíte také vy a hlavně až budete mít odvahu v souladu se svou pravou podstatou žít.

Více...

30.6.2016

Cesta Vaší Duše

Jsem tu, abych vám řekla, že můžete. Vždy se můžete zvednout a vylézt z té nejhlubší jámy, do které jste “upadli“. Ani tam nejste sami. Vaše Duše je s vámi. Je s vámi vždy a všude. To, čemu říkáte zázraky jsou jen zmanifestované možnosti vaší duše jako odpověď na vaše nejhlubší touhy a vaše pevná nezlomná rozhodnutí. To ona vás zavede do propasti, abyste se obrátili k ní. A ona z toho největšího a nejláskyplnějšího záměru přivést vás “zpět domů“ – do souladu s ní - vám dává pocítit jaké to je, pokud tento soulad opustíte nebo na něho zapomenete. 

Více...

23.4.2016

Světlo nepotřebuje chránit - Pravda o energetické ochraně

Přišli jste ze Světla a do Světla se vracíte. Světlo je vaší pravou podstatou. Vy jste světlo.

Vše co se děje ve vašem životě a kolem vás je jen odrazem energetických zápisů (informací, vibrací) uložených ve vašich tělech – emočních, mentálních a do jisté míry i v těle fyzickém.Tyto energetické zápisy jsou tvořeny vašimi myšlenkami, přesvědčeními, prožitky a traumaty a tvoří vaši realitu.

Více...

15.4.2016

Jazyk duše vašich nejhlubších snů

To o čem nejvíce vášnivě sníte abyste byli, tvořili a žili je energie Duše, kterou jste inkarnovali ke svému vyjádření a projevu.

To co zažehne vaše srdce a duši vzrušením, inspirací a živostí je přesně to, do čeho máte vkládat svou energii.

Vaše nejdražší sny – nebo dokonce podstata toho co představují – jsou tím, co svět potřebuje aby bylo sdíleno.

Nikdy nepodceňujte své sny jako ztrátu času nebo jako nedosažitelnou fantazii. To vám řeknou lidé, kteří nemají odvahu uvěřit ve svou vlastní sílu. To vypovídá o jejich strachu – pro vás to nemá nic společného s pravdou.

Více...

30.3.2016

Identita Světelných Bytostí

Světelné bytosti jsou duše, které v sobě mají zakódovánu obrovskou vnitřní potřebu šířit na Zemi světlo (poznání, svobodu a lásku – nejenom k druhým, ale i k sobě). Cítí to jako své poslání. Velice je přitahuje duchovno a vůbec terapeutická práce.

Protože jejich činnost musí být provázena pocitem SMYSLU, cítí se často jiní než ostatní lidé. Na své životní pouti prožívají spoustu různých úskalí, a život je nutí k tomu, aby si sami nalezli svoji vlastní, jedinečnou cestu.

Více...

7.1.2016

Pravda Spirituální Ženskosti: Vše-Vidoucí,Vše - Cítící Síly Mystika / The Truth of the Spiritual Feminine: the All-Seeing, All-Feeling Powers of the Mystic

Jeden z hlavních důvodů proč byla spirituální ženskost po staletí očerňována a potlačována je prot,ože představuje schopnost vidět pravdu a odkrýt autentickou sílu z každého místa kde byla skryta.

Věštec nebo mystik, vysoký kněží nebo kněžka,vědma nebo prorok, léčitel nebo alchymista – všechny tyto posvátné role mají jednu věc společnou: jsou stále vyladěni k odhalování pravdy pod přikrývkou ega. Jinými slovy jsou zavázáni k zpřístupnění studny božské síly v každé osobě nebo situaci a přinesení všeho co je výsledkem strachu do sféry lásky.

Více...

9.10.2015

Spirituální Síla/ The Spiritual Strenght

/scroll down for English/

Opravdová a trvajícíspirituální síla přichází skrze očistu na všech úrovních Bytí. Duch nemůže skrze vás pracovat pokud je vaše mysl,srdce,tělo a prostředí ucpané věcmi, lidmi, rozptýlením, zmatkem, závislostmi a dramaty.

Nezjistíte co vaše energie opravdu potřebuje k vývoji pokud nemůžete být sami sebou alespoň jeden den bez rozptýlení.
Více...

1,2,3,4