VĚDOMÍ / CONSCIOUSNESS 4

 

31.7.2014

I kámen srdce otevírá

Rozhodly jsme se s Abby, že navštívíme naše oblíbená houbařská místa v oblasti mezi Zlínem a Luhačovicemi. Napršeno je, teplo také, jen u nás ještě nenastal ten správný houbařský čas – jak jsme měly možnost zjistit. Ale nezoufaly jsme a užily si spolu dlouhou vycházku po místních kopcích kterou jsme zakončily návštěvou studánky blízko Provodova, kde si  pravidelně nabíráme vodu na pití domů. Byl krásný slunečný  den a výlet  jsme si opravdu vychutnaly, přestože bylo celkem dost dusno.

Více...

22.7.2014

Udržujme "vibrační krok"

Žijeme v době, kdy v souladu s naším narůstajícím  pochopením se slova energie, vibrace a frekvence dostávají do popředí naší běžné terminologie. V těchto termínech a skutečnostech že vše je energií  - určitou vibrací, začínáme chápat i další souvislosti. Vše je hra vibrací. Nacházíme se v intenzivním evolučním procesu.Toho už si je dnes asi každý vědom. Je to Slunce a Země, kdo invokují změny v nás – kdo nás mění.

Více...

21.6.2014

Vesmírná knihovna, strach a bod nula


Abby v některých situacích nemá vyvinutý pud sebezáchovy a skáče do roklí pokaždé, když v nich uvidí vodu, kterou miluje. To potom běží potokem, voda stříká a ona je na vrcholu blaha. Žádný kopec není dost příkrý a žádný sráz pro ni není nebezpečný. Proto není divu, že jsem jednoho dne zjistila, že jí chybí víc než polovina spodního špičáku a že je potřeba s tím navštívit veterináře. Ještě ten samý den byla Abby objenána na zákrok v narkóze.

Více...

5.6.2014

Žít svou Jedinečnost! / To live the Uniqueness!

Slunce mě změnilo. O tom není pochyb. Od té doby co jsem k němu našla cestu,jakoby se začala rodit nová bytost. Prvně mi vyléčilo mysl - změnilo myšlenky a vymazalo bolesti, ukázalo jak vyléčit traumata, které jsem v sobě nosila. Pak vyléčilo mé fyzické tělo a ukázalo mi, co to opravdu  znamená mít dostatek fyzické energie. Nakonec  udělalo zlatý podpis i na mé  duši. Asi jako hodně jedinců v dnešní době i já jsem hledala.

Více...

1,2,3,4