VĚDOMÍ / CONSCIOUSNESS 3

 

5.4.2015

Rukopis Marie Magdaleny

 (..) Evangelia o mě píší jako o děvce, neboť všichni zasvěcení mého řádu nosili zlatý náramek tvaru hada, a vědělo se, že se zabýváme sexuální magií. V očích Hebrejců jsme tím byly děvky.
Jakmile jsem spatřila Jesuha a naše oči se setkaly, věděla jsem, že jsme si určeni. To, co nyní budu vyprávět, vědí pouze Ti okolo mě. Existuje mnoho legend o tom, co se stalo. Pro mne je to příběh nejhlubší lásky.

Více...

3.4.2015

Myšlenky a vyšší vibrace / The thoughts and higher vibrations

Dnes ráno jsme s Abby vyrazily do lesa za domem na první kopřivy a medvědí česnek. Po cestě jsme potkaly  holčinu se dvěma psy. Jeden z nich byl salašnický pes a byla to fenka. Známe ji. Jednak jsme se v lese již asi dvakrát míjeli a pak někdy chodíme kolem domu, kde žije. Působí velmi agresivně, proto je na vycházce vždy na vodítku a majitel se nás snaží obloukem obejít protože má co dělat, aby psa udržel když nás vidí. Abby se naopak všude pohybuje volně. Dnes se ale salašnice  udržet nenechala,vymkla se a  šla agresivně po Abby.Vždy jsem si říkala, jak by se asi Abby vyrovnala s agresivním velkým psem. Ten den dnes nastal.

Více...

26.3.2015

Zvědavý anděl / The Curious Angel

K duši, která právě odložila své fyzické tělo přistoupí anděl  a nedočkavě se zeptá: „Prosím, popiš mi jaké to je cítit vůni kvetoucích rostlin, dotýkat se kůry stromů, cítit kapky teplého deště a slunečních paprsků na své kůži, nechat své tělo nadnášet vodou v jezeře, vidět Slunce vycházet a zapadat, procházet se pod hvězdami, cítit vítr ve vlasech, poslouchat zpěv ptáků a píseň potoka v lese? Jaká je chuť lesních plodů, dotek trávy  na bosých nohou a obětí milované osoby?“

Více...


9.3.2015

Dětskýma očima / By the children´s eyes

Když mi bylo kolem čtyř nebo pěti let, dala  nám každému  paní učitelka ve školce do ruky květinu pro maminku k MDŽ. Zdánlivě tak nevinná událost se mi vryla hluboce do srdce a nikdy jsem na ten okamžik nezapomněla. Oněměla jsem. Nic krásnějšího jsem předtím neviděla. A jak úžasně voněla. Okolní svět jakoby zmizel a já jsem zírala na ten skvost.Studovala jsem každý detail květu. Květinu jsem ze školky nesla sama,protože jsem ji odmítala svěřit někomu jinému.

Více...

28.2.2015

Nechme Lásku proudit / Let the Love flow

Když se narodíme na tento svět, naše  přežití závisí jen na lásce a péči našich rodičů a našeho okolí. Toto je fakt, který každé miminko velmi dobře podvědomě a intenzivně vnímá. Sebemenší nesoulad, nepřijetí, pozdní nakrmení či nedostatečné oblečení vnímá jako život ohrožující situaci. Kolik z nás se narodilo rodičům, kteří byli v tomto ohledu dostatečně uvědomělí a láskyplní a z důvodu jen čisté lásky jednoho k druhému?

Více...

18.1.2015

Touhy bez příčiny / The desires without a reason

Začátkem letošního roku jsem pocítila silnou vnitřní touhu plést. Neumím to a vždy mi to připadalo moc zdlouhavé. Šití a pletení jsou jedny z mála tvořivých prací, které mě nikdy předtím neoslovily. Tato vnitřní touha ale narůstala tak, že jsem nemohla jinak než vše položit a jít  si koupit jehlice  a přízi. Stále ale s velkým otazníkem. Pečlivě jsem na You Tube nastudovala jak vůbec začít a jak se plete hladce.
Více...

15.11.2014

Toxiny a duchovní růst / Toxins and the spiritual growth

V určitém  bodě při práci se Sluncem přišel silný  pocit, že je třeba mnohem více detoxikovat tělo. Jednalo se až o vnitřní urgentní záležitost. Připadala jsem si plná látek, které tvoří bariéru, zabraňující  mému fyzickému tělu přijímat nové energie vyšších frekvencí. Přestože se stravuji převážně veganskou syrovou stravou, vnitřní potřeba ještě více detoxikovat tělo mě přivedla na cestu půstů. Co se týče efektu půstů za účelem  rozšiřování  vědomí, výsledky jsou více než překvapující. Samotné půsty pro mě po fyzické stránce až tak jednoduchou záležitostí nejsou, ale jejich účinky jsou pro mě tak zásadní, že i přes veškeré těžkosti s půstováním nadšeně pokračuji.

Více...

7.10.2014

Emoce jako řeč Duše / Emotions as a language of the Soul

Už se vám stalo že jste viděli, slyšeli nebo zažili  příběh, který ve vás probudil sílu co rozbušila vaše srdce a vtryskla vám slzy nezadržitelně do očí? Zeptali jste se co je to za sílu, odkud přišla a proč s vámi dělá tuto podivnou věc? Napadlo vás někdy, že prostřednictvím této silné emoce se hlásí vaše duše, protože   k tomu co právě viděla, slyšela či zažila má také co říci? toužíte.
Více...

23.9.2014

Zkrocení mysli / Taming the mind

Myšlenky! Ze všech stran dnes slyšíme, že máme pozitivně myslet, změnit své myšlení, abychom změnili svůj život, jelikož naši realitu vytváří naše myšlenky.Toto je pravda, ale změnit negativní myšlení v pozitivní není vždy jednoduchá záležitost. Zvážíme-li, že myšlenky, přesvědčení a myšlenkové vzorce přebíráme od svého okolí již v prenatálním období a že tyto myšlenky mají každá již dlouhé roky v mozku svou vyšlapanou cestu (nervové spojení, neurocesta, neurodráha), nenastane tato změna ze dne na den.
Více...

25.8.2014en

Raw food jako módní trend...? / Raw food as a fashion trend...?

Kamarádka mi poslala odkaz na článek  publikovaný na lidovkách.cz o fenoménu raw food, kde syrová strava byla označena jako módní trend. To mě inspirovalo k napsání tohoto článku. Pozor, syrová strava není pouze módním trendem, to je velký omyl. Vlna raw food je návrat k původnímu stravování. Toto stravování je naše přirozená podstata ke které bude pomalu ale jistě dříve nebo později směřovat celé lidstvo.
Více...

1,2,3,4