9.5.2015

Voda a vibrace

Všichni už dnes asi znají práci doktora Emota týkající se výzkumu ohledně vody. Pokud ne, doporučuji toto úžasné video. Pravidelně nabíjím vodu 6-8 hodin na Slunci ve sklenici s křišťálem (nepoužívejte plastové víčko, ale třeba plátýnko a zagumičkujte). Nyní jsem na sklenici nalepila slova, která charakterizují můj život. Přidala jsem i pro mě silné symboly. Každé slovo a symbol mají specifické vibrace, které voda načte. Lidský organismus je ze 70% tvořen vodou. Vyšší vibrace (tedy vibrace radosti, lásky, štěstí) zvedají vibrace nižší. Co se stane, když vypijeme naší "pozitivní" Sluncem nabitou vodu? Jakými vibracemi budeme oplývat? A co zákon přitažlivosti? Co si touto vibrací přitáhneme do života?
Použila jsem nápisky jako Láska, Hojnost, Krása, Zdraví, Vitalita, Radost. Místo štítků lze použít i lihové popisovače na sklo.

 

 

Vědomí

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=UDmB93Asiqk&feature=youtu.be

Autor článku a fotografií: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.