27.9.2015

Frekvenční Světelné Aktualizace Vzestupu

/see the link below for English/

Pro všechny, kdo mají chřipku – anglicky FLU…(F)requency (L)ight (U)pgrades –Frekvenční Světelné Aktualizace…. Neexistuje nemoc. Jen Vzestupné/Světelné Aktualizace.
Nemoc je lidské slovo. My čistíme hustotu.

Každý velký světelný výbuch způsobí fyzickému tělu, že musí projít skrze aktualizaci a musí očistit vše co drží uvnitř(vztek, zradu, stud, vinu, strach….). Staré emoce/myšlenky jsou ENERGIE a tato energie se musí “připoutat” k něčemu fyzickému co “ponese” tyto staré  programy z těla. (Hlen)

Pro každou lidskou chorobu existuje vyšší pravda, která  nemá co do činění s tím, čemu kdo “věří”, že to je…je to vše  energie v nesladěné frekvenci, která potřebuje VYLADIT. Fyzické tělo musí kompletně zvrátit všechny systémy aby vyčistilo veškeré staré programy a aby se “znovu nastartovalo”. (Štítná žláza, lymfatický systém, nadledvinky,……)

Změňte svá slova a změníte úhel pohledu, změníte svou “péči” (potlačit nebo podpořit co přichází/očišťuje) a jak na to vaše tělo reaguje. Nechte to odejít nebo zůstat…..

Epidemie = Všichni jsou napadani fotonickým světlem
Pokračující epizody = Hodně čištění a ….ODCHÁZÍ TO…

Kožní záležitosti/svědění: Křišťály/Hvězdné Částice pod kůží. Tyto mohou být čas od času velmi intenzivní a zvláštní. Mohou přetrvávat roky, záleží na tom, jak dlouho dotyčný drží sám sebe v jisté frekvenci a drží se starých programů.Toto ale odejde brzy a bude se to stávat méně a méně častým. Stáváte se SLUNCEM. Ano, věci začínají být divné….

Fyzické tělo se “opravuje” když  S-P-Í-T-E. Když spíte, vstřebáváte své vlastní světlo a  zrozujete nové reality. Když spíte, závoje jsou odňaty. Když S-P-Í-T-E tak se probouzíte…..dokud jste nespali dost- pak  vám vaše vyšší  Já řekne, až to bude.

V momentech kdy nemůžete spát, tvořte a dělejte to, co podporuje vaši cestu. Cítíte se grogy když se vzbudíte? Zůstaňte grogy. Ukotvujete LUCIDNÍ SNY abyste vstoupili do fyzična.Třeštící hlava – v pořádku. Nemáte zaměřovat nikam svou pozornost. Nejasné oči? Perfektní, vaše oči prochází aktualizací, abyste mohli vidět novou realitu vibračně.

Bolesti hlavy - Migrény = aktivuje se epifýza /třetí oko/, nová vize,…

Pijte pH vodu. Krystaly způsobí, že vaše tělo bude více zásadité a to potřebujete k podpoře všech aktivací.

Je toho ale mnohem více. Toto je jen trošička z toho, co se děje.

Měníte se z Ulíku založených bytostí na Křišťálové. Nestanete se SLUNCEM a kráčejícím Křišťálovým Vysílačem bez určitých velmi bizardních a nepohodlných věcí když  se tady napojujete - slaďujete se ZDROJOVOU ENERGIÍ.

 

Vědomí

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.SlunecnaBrana.eu

Autor: Lisa Transcendence Brown
www.AwakeningToRemembering.com

Zdroj: Keeper Of The Platinum Ray

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora/překladatele a aktivním odkazem na stránky www.SlunecnaBrana.eu  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.