27.9.2015

Nad Prostorem a Časem

/follow the link below for English/

Když se duše elektricky spojí prostřednictvím srdce - Čas a Prostor nepřekáží komunikaci.

S.E.X. není něčím co děláte, ale něčím, čím se “stáváte“ - neděláte energii, vy “vytváříte - stáváte“ se energií...“milování“ nemá absolutně co dělat s propojením genitálií, ale všechno s propojením srdce a duše. Láska (oxytocin) je vytvořena “dlouho předtím“, než s někým skočíte do peřin.Tak to je. “Milování“ vytváří chemikálii melanin - vedlejší produkt známý jako oxytocin /skupina dopaminů/, což je pocit, který se dostaví, když vytvoříte a upevníte sentimentální hodnotu pro něco nebo někoho ve vašem srdci.

Toto je euforie nebo-li “opojení láskou“, které cítíme a přijímáme, když jsme se zamilovali, když projevíme známky soucitu - zalíbení jeden pro druhého (jako je líbání, objímání, držení se za ruce což je ztraceným uměním, které ale velmi patří do spirituální synchronizace), nebo intimní spojení s něčím - někým s čistotou, která může vzejít jedině ze srdce - proto je tento hormon lásky (oxytocin) magnetickým “párovým tmelením“ - podstatou, která proplétá a tantricky spojuje vzájemně naše čakry z a nad naší srdeční čakrou.

Pokud se podíváme na dnešní společnost, je jasně vidět, že naše děti jsou zřídka kdy zplozena z lásky, protože oxytocin - láska se může vytvořit jedině když jsme schopní otevřít své srdce a dovolit sdílet kus naší duše a stát se jedním – toto je bod, kde se děje skutečné kouzlo.

 

Vědomí

Autor: Mandela Sirius-c Naga
Zdroj / Source: - the original in English

Překlad: MartinaAtiriamin Christová
www.SlunecnaBrana.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.SlunecnaBrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.