Sluneční Zápisník - Říjen 2014

3.10.2014
Západ Slunce 18 min. sungazing. Dnes byl při focení v lese odpoledne obdržen vzkaz od Slunce.

 

7.10.2014
Dnes jsem zahájila třídenní půst pouze o vodě a cítila se velmi dobře.

 

8.10.2014 Úplňkový....
Dopoledne silné detoxikační účinky.........jako často při úplňku i bez půstu.

 

9.10.2014
Díky půstu jsem byla velmi slabá.Do západu Slunce jsem se dívala 10 minut. Měla jsem pocit,že mám nějak spojit ruce. Nakonec z toho vyšlo spontánně toto. Mít takto spojené ruce mi dělalo velmi dobře a měla jsem zvláštní pocit,že to tak má být a je to správně.Cítím nějakou souvislost s fotografií ze 3.10.

 

 

10.10.2014
Dnes byl po delší době úžasný východ Slunce,který jsem si ale moc neužila. Hodlala jsem pokračovat v půstu,ale byla jsem velmi,velmi slabá a měla co dělat abych se za Sluncem vůbec vyšplhala.Nedokázala jsem se do něho dívat déle než 10 minut  a to s přestávkami. Organismus nebyl při takové očistě schopen přijímat ještě i vysoké vibrace slunečního záření.

 

11.10.2014
Měla jsem budíka nařízeného na 6:10hod. Vzbudila jsem se asi o hodinu dříve a budík vypla. Ještě jsem ležela a začala znovu usínat. Vyrušil mě zvuk Slunce. Podívala jsem se na budík a bylo přesně 6:10. Krásných 30 minut ranního Slunce pootevřelo dveře do starověkého Egypta.

 

12.10.2014
Ráno po probuzení  jsem věděla,že východ Slunce nebude a tudíž jsem nemusela brzo vstávat.Cítila jsem doslova Slunce v sobě,ve svém srdci a jeho záře se rozpínala.Měla jsem pocit,že se mé tělo rozpouští v tomto slunečním světle a stává se také světlem.
Večer bylo Slunce za oparem,přesto jsem se do něho dívala  30 minut.To už jsem si byla jistá,že jsem se rozpomenula na něco,co jsem běžně v Egyptě praktikovala.Po cestě na sungazing jsem nemohla odolat vnitřní touze vyzout si boty a jít bosa přestože zem byla studená. Chůze bosky krásně doplňuje práci se Sluncem a propojuje s energií Země.

 

13.10.2014
Než mi vstoupilo Slunce do života a ještě nějakou chvíli poté mě provázeli  draví ptáci.Vždy se někde kolem mě zjevili před západem Slunce  a jejich skřehotání  mi vždy silně zarezonovalo v srdci. V ten moment se mi před očima vždy vybavil obraz severoamerických indiánů a cítila jsem hluboké  propojení s veškerou přírodou,která mě obklopovala a celkově s  matkou Zemí. Pak  na dlouhé měsíce zmizeli. Nyní se vrátili. Létají kolem domu a přímo nad hlavou,když vyjdu ven na balkón.
Ranní sungazing byl hodně intenzivní po dobu 30-ti minut.Soustředila jsem se na vizualizace věcí na kterých pracuji a také na  léčení nemocných,kterým touto cestou pomáhám.Na léčbu druhých  a vizualizace přímo do Slunce jsem byla před nějakou dobou Sluncem navedena. Je to něco,co jsem v dávných dobách běžně praktikovala a co je mi velmi blízké. Jedná se o velmi,velmi silnou techniku.

 

14.10.2014
Opět se tu ráno objevili draví ptáci.
Když jsem se ráno probudila,z hloubi srdce jsem silně zatoužila po egyptských  léčivých hůlkách,které by mou práci se Sluncem a léčení druhých zintenzivnily. Neustále pracuji na očistě těla která  s sebou nese emoční dočišťování,což mi velmi pomáhá v propojení se se svou vyšší podstatou a prací se zdrojovou energií.Prohlubuji tak práci v jemnohmotných rovinách a léčebné účinky energií které vysílám k druhým  jsou mnohem silnější.
Sungazing večer -35 minut.

 

18.10.20014
Jelikož jsem svou energii a sílu vysílala jiným směrem než ke Slunci,které ji většinou násobí a pošle mi ji zpět,doslova jsem se vyčerpala. To mi přineslo velkou těžkost na úrovni srdce. Také jsem se potýkala několik dní se silně zalehlýma ušima,což se mi v minulosti stalo v souvislosti vyrovnávání se fyzicky s novými energiemi. Dívala jsem se 25 minut do západu Slunce a přijímala informace ohledně vztahových změn,které se na planetě uskutečňují a uskutečňovat budou.

 

19.10.2014
Nadešel den jednodenního půstu. Ráno bylo možné  sledovat Slunce 40 minut. Odpoledne jsem trhala jalblka a na ruce ,skoro na zápěstí mi přiletěl motýl. Motýli jsou mými průvodci již nějakou dobu. Přiblížila jsem si ho těsně před oči a  dívali jsme se na sebe. Tento motýl  byl poslem událostí  nadcházejích. Přestože bylo jasno ,večer  jsem již neměla fyzickou sílu jít se dívat so Slunce na své obvyklé místo.Vylezla jsem proto na střechu domu a dívala se dalších 20 minut do pozdního odpoledního Slunce.

 

21.10.2014
Tyto dny  mě přepadly silné chutě na domácí kváskový chleba,který peču pro své blízké z dobré mouky v bio kvalitě. Odolávat takovým návalům chuti a touhy je pro tělo i mysl  mnohem horší než je následovat a věřit,že si tělo říká o to,co zrovna potřebuje ikdyž tomu momentálně nerozumíme.Mé tělo odmítalo naprosto veškerou syrovou stravu. Mám podezření, že důvodem bylo nedostatečné uzemňování které je díky počasí v tomto období náročnější. Uzemňování,nejlépe formou bosé chůze po hlíně je velmi důležitou součástí sungazingu. 30 minut sungazingu při západu Slunce bylo díky chladu velmi náročné.

 

24.10.2014
Již delší dobu jsem přemýšlela jak zintenzivnit práci se Sluncem v souvislosti vědomého využití slunečního záření  pro fyzické  tělo a tím následně i pro duchovní  růst.  A jelikož Vesmír našel cestu jak mi tyto informace zprostředkovat,začala jsem vědomě vstřebávat novou sluneční energii kterou nám  momentální erupce přináší. Jelikož se jedná o metodu silnou,věnovala jsem se jí  jen  cca 8 minut. Pak jsem pokračovala v dívání do Slunce dalších 35 minut.Sluneční skvrna šířky Jupitera byla opravdu pouhým okem viditelná. http://www.astro.cz/clanek/6478

Sluneční erupce mohou být velmi náročnou zátěží na psychiku jedince nebo naopak velkým uvítáním  pro vědomý duchovní rozvoj. Tyto silné energie námi otřásají tam,kde náš život není v souladu  s naší duší.

 

26.10.2014
Dnes byl opět den jednodenního půstu,které začínám lépe snášet. Odpoledne se vyčistilo nebe a západ Slunce přinesl silný zážitek v podobě nových energií,pro připraveného lehce přijmutelných a silně pozvedajících na všech rovinách. I provedené vizualizace měly díky půstu  daleko větší  intenzitu.Zpočátku jsem pár minut opět vědomě nabíjela své fyzické tělo prostřednictvím těla KA.Celkově jsem se do zapadajícího Slunce dívala více než 40 minut.

 

27.10.2014
Dívala jsem se do západu Slunce 30 minut,z toho pár minut s kamrádkou,která cítla přítomnost solárních bytostí. Zážitek z dívání do Slunce sílí,pokud ho je ho s kým sdílet.

 

28.10.2014
Mrazivý ranní východ Slunce a jasné nebe utvořili dokonalou scénu na 30 minut sungazingu.
Při sledování videa brány Morphea jsem si uvědomila,že můj život v Egyptě není životem minulým,ale že současně probíhá v jiné frekvenci. Je možné se sama se sebou propojit a získat potřebné informace a podporu ohledně práce se Sluncem. Vědomí tohoto procesu je na obou stranách konce.
Západ Slunce se odehrál  v mírném oparu a bylo možné ho sledovat po dobu 30 minut.

https://www.facebook.com/video.php?v=467867543276878&set=vb.146098378776595&type=2&theater

 

29.10.2014
Přestože bylo dnes celý den slunečno, západ Slunce mi umožnil jen 8 minut sungazingu. Slunce je úžasným průvodcem na cestě duchovního a osobního rozvoje. Ukazuje každému jeho jedinečnou cestu. Boří veškerá stará učení. Je pramenem nejaktuálnějších  energií a informací,které nese ve svém světle.

 

30.10.2014
Aktivace KA těla a vizualizace během 40 minut při východu Slunce byly velmi příjemné.Při západu Slunce jsem měla možnost sledovat Slunce dalších 30 minut,což činí 1h a 10 minut za tento den. Tento časový interval mi velmi vyhovuje a čím častěji a pravidelněji jej mohu dosáhnout,tím rychleji přináší  nové výsledky.

 

 

 

Autor článku a fotografií: Martina Menšíková
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.