Sluneční Zápisník - Listopad 2014

2.11.2014
Odpoledne jsem byla v lese pro pitnou vodu a na vycházce. Bylo krásně slunečno. Pracovala jsem s KA tělem,které jsem vědomě vyživovala sluneční energií po dobu asi 15-ti minut. Při západu Slunce bylo naprosto jasno . Během 30 minut co jsem se do Slunce dívala jsem se ztrácela doslova v čase a dnešní sungazing byl spíše meditací než vědomou prací s vizualizacemi .

 

3.11.2014
Dlouhou dobu jsem pracovala se srdcem,skrze které jsem mohla slyšet ,vidět i přijímat myšlenky.Nyní se má pozornost obrací do oblasti solaru plexu,kterým se učím vnímat. První známka se objevila dnes při 40-ti minutovém sungazingu,kdy jsem skřehotání  dravých ptáků necítila ve svém srdci,ale rezonovalo právě v mém solaru. Je to pro mě zcela nový zážitek a velká výzva.

 

4.11.2014
Během dnešního ranního 20 minutového sungazingu jsem cítila ostrou bolest uprostřed čela. Dříve se jednalo spíše jen o tlaky v této oblasti,které nebyly nepříjemné. Již  v minulosti jsem byla upozorněna  začít přijímat pomalu myšlenku aktivace  třetího oka,což sungazing podporuje. Nedělám žádná cvičení ani meditaci za tímto účelem,ale přestala jsem používat zubní pastu a vyhýbám se fluoridu.Dále podporuji tuto záležitost převážně syrovou stravou,detoxikací organismu a určitými potravinami,které aktivaci oka podporují jako je např. nať koriandru,100% raw kakao,kokosový olej,jablečný ocet v bio kvalitě,listy divokých rostlin (pampeliška,šťovík,ptačinec),mořské řasy, voda ze studánky,mák,med,citróny a konopné semínko. Sungazing podporuje produkci serotoninu a melatoninu,který hraje důležitou roli pro mozek při zážitku rozšířeného  stavu vědomí.Také redukuje strach ,který časem postupně zmizí úplně.

 

13.11.2014
30 minut dívání do Slunce  přes mlhavý závoj byl radostným zážitkem po tolika dnech bez slunečního svitu. V zimních měsících je v našiich podmínkách nízký UV index a proto si troufám dívat se do Slunce i během odpoledních hodin,pokud počasí dovolí. Opět se řídím intuicí a pokud je mi dívání do Slunce nepohodlné,tak se do něho  během dne nedívám.
Ka tělo je energetické „neviditelné“ druhé tělo,které má stejný tvar a velikost jako naše fyzické tělo. Je označované také jako eterický dvojník. Toto energetické tělo nejen obaluje tělo fyzické,ale i jím  proniká.Má přirozenou schopnost načerpávat do sebe a následně do fyzického těla vysoce láskyplné energie,které urychlují duchovní rozvoj.

 

14.11.2014
Dnes jsme se po dlouhé době dočkali téměř čistého nebe a hlavně dlouhého západu Slunce který umožnil 45 minut sungazingu.Nejprve jsem pracovala na úrovni KA  těla a  potom  požádala Slunce o vedení.Na základě této prosby jsem byla  navedena k pravidelnému dýchání a ukládání  sluneční energie do  dna pánve.S takto uloženou energií lze následně pracovat při dechových cvičeních za účelem probuzení kundalini. Ale lze ji také využít k nabíjení Ka těla během neslunečných dnů. Nevím jak toto probíhá u mužů,ale ženy mohou během dívání do Slunce vědomě prostřednictvím  vizualizace a dýchání uložit bílo-zlatavou sluneční energii do svých reprodukčních orgánů,které jsou vytvořeny k přijímání a uchovávání. Takto uloženou energii lze později opět pomocí  vizualizace a dýchání vědomě využít k udržování vitální energie obou těl.

 

21.11.2014
Na dnešek jsem měla  velmi živý sen o pobytu v Bolívii a velkém hadu,kteý ležel na prašné cestě na červenožluté dece. Narazila jsem na tohoto hada při vycházce kolem vesnice ve které jsem přebývala se skupinou dalších Evropanů. Z tohoto setkání s hadem jsem měla velmi posvátný pocit. Ptala jsem se jedné drahé přítelkyně která pochází z Bolívie,zda jsou hadi v Bolívii posvátní. Tato žena mi v minulosti sdělila,že se na světě nacházejí dva sluneční vortexy. Jeden na Hawaii a druhý v podobě Slunečné Brány v Bolívii. V minulosti mi prostřednictvím snu bylo sděleno,že se Slunečná Brána nachází v Jižní Americe,ale nevěděla jsem v kterém státě.

 

24.11.2014
Přesně po deseti dnech bylo možno se podívat do Slunce....jaké blaho. Nemohla jsem se ráno  od Slunce odtrhnout po dobu  35 minut.Odpoledne ale už bylo opět zataženo a tak jsme se vrátili do šedých podzimních dní,které nám dávají prostor k mnohem hlubší vnitřní práci na sobě samých.

 

25.11.2014
Žijeme v čase,kdy se zázraky dějí. Dlouho jsem přemýšlela,zda sdílet dnešní zážitek,proto jsem otálela se zveřejněním listopadového zápisníku.Nemám k dnešní události ještě vysvětlení a ani nevím,čeho se zpráva kterou mi Slunce přineslo týká,ale rozhodla jsem se sdílet svou cestu a vedení,které mi Slunce poskytuje,proto píši o dnešní události.
Dnešní den byl od rána velmi temný,mlhavý,vlhký a mžilo. Velmi jsem se přemáhala,abych vůbec vyrazila s Abby do lesa na vycházku. Vyšly jsme kolem půl třetí směrem,kde není možné dobře sledovat Slunce ani při východech ani při jeho západech,kromě zimních měsíců,kdy na jednom místě se lze do Slunce chvíli dívat z vykáceného remízku. Po asi dvaceti minutách chůze jsem začala mít zvláštní pocit. Něco se dělo,energie se měnila. Když jsem vyšla z jednoho lesa abych přešla do druhého,nemohla jsem věřit svým očím. Nebe se začalo vyjasňovat a začínalo prosvítat Slunce. Blížily jsme se k časovému rozhraní,kdy by se do Slunce dalo bezpečně dívat....tedy rozmezí jedné hodiny před jeho západem.Začala jsem trochu litovat,že jsem nevyrazila na druhý kopec,abych Slunce viděla. Když jsme došly v lese ke zmíněnému remízku,mraky právě ustoupily a Slunce mi plně svítilo do očí. Začala jsem se napojovat na jemnější vibrace a asi po deseti minutách dívání do Slunce  jsem obdržela zprávu,že je třeba se připravit,protože nastal čas. Potom se okamžitě opět přihnaly mraky,schovaly Slunce,objevila se mlha,začala padat vlhkost a během několika minut jsme se opět ocitly ve stejném počasí v jakém jsme s vycházkou začaly. Nevím,zda se zpráva týkala osobních změn na kterých pracuji nebo přepólování Země.
Co se týče přepólování Země,lidé se mě ptají na názor a na vše kolem roku 2012. O přepólování se mi začalo zdát cca před deseti lety,kdy jsem vůbec netušila nic o roce 2012 a Mayském kalendáři.Těch snů bylo několik a všechny mají velmi hluboký podtext. Sny jsou na mé cestě silným vodítkem. Dostávám v nich znamení,odpovědi a předpovědi. Také se v nich setkávám se svými průvodci. Když jsem se dozvěděla o Mayském kalendáři,přepólování Země a vstupu do věku Vodnáře,velmi se mi ulevilo. Celý život mi najednou začal dávat smysl. Nikdy jsem tuto událost nechápala jako katastrofu. Naopak. Mé pochopení je takové,že Mayové (musím zde podtrhnout,že přímo Mayové,ne nikdo z moderní civilizace,kdo studoval Mayský kalendář) očekávají tuto událost v průběhu takzvaného okna věků,které se otevřelo na podzim roku 2007 a končí koncem roku 2015.Nikdy neočekávali,že k tomuto dojde 21.12.2012. V tomto datu jsme pouze oficiálně vstoupili do věku Vodnáře. Podle Drunvala Melchizedeka je rozhodnutí o této události plně na planetě Zemi.Pokud k přepólování nedojde do 1.1.2016,pak můžeme říci,že se Mayové zmýlili. Já k tomu mohu jen podotknout to,že v mých snech jsem již prožila dny,kdy nevyšlo Slunce........až následně vyšlo na západě.Nechme se tedy překvapit :)

 

27.11.2014
Vědomé meditace nejsou mým velkým koníčkem. Spíš takové nějaké spontánní meditace... :). Už vůbec nenásleduji některá popsaná dechová cvičení. Ale prací se Sluncem jsem se dostala k materiálu o Egyptských učeních. Jelikož zde popsané cvičení korespondovalo s tím,kam  mě navádí Slunce,toto cvičení jsem vyzkoušela. Hned při prvním pokusu mi toto  cvičení bylo velmi blízké a šlo lehce.Asi po týdnu jsem během tohoto cvičení zažila silné propojení s vědomím hadů. Užasla jsem nad hlubokou vnitřní silou a moudrostí,kterou jsem z těchto stvoření cítila. Snažila jsem se co nejvíce načerpat této hadí esence.

 

 

 

zdroj:http://tomkenyon.com/partaking-from-the-solar-winds

Autor článku a fotografií: Martina Menšíková

www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.