Sluneční Zápisník - Květen 2015

2.5. – 45 minut slunobraní při západu Slunce,20 minut dívání do měsíce (moongazing) 
Slunce bylo dnes zpočátku dost intenzivní. To kolem a při úplňku bývá. Nijak aktivně jsem se Sluncem  při slunobraní nepracovala,jen jsem přijímala a na fyzické energii se vyrovnávala s navýšenou energií. Potom jsem se vydala na vycházku s Abby a když jsem vyšla na horizont,uviděla jsem měsíc,který mě provázel celou cestu až domů. A nyní to přišlo. Věděla jsem,že se někteří lidé dívají do měsíce (nebo na měsíc - ve světě je tato praktika známa pod výrazem “moongazing“),ale nikdy mě měsíc neoslovil tak,že bych se toužila do něho dívat. Já se vždy řídím vnitřními pocity a věděla jsem,že pokud se mám dívat do měsíce,ucítím to v ten správný čas. A to se nyní stalo. Proto jsem večer vylezla na střechu domu a dívala se do skoro úplňkového měsíce. Je to úplně jiný zážitek než se Sluncem. Jiná energie,jiné pocity,nové přátelství :) . Druhý den ráno jsem cítila tlak v oblasti třetího oka,velkou chuť do práce a kreativní činnosti a silnou energii hojnosti. Celkově cítím,že chci být více akční,což může být ale způsobeno i vzestupnou energií jarních měsíců.

7.5. – 45 minut při západu Slunce.
Dnes jsem viděla kolem Slunce barevné kruhy. Byly tam po celou dobu co jsem se do slunce dívala a bylo to poprvé co jsem něco takového viděla. Vědomě nabírám světlo podle instrukcí,které dostávám. Cítím úplně jinou, mnohem příjemnější energii v břiše a solaru plexu.

11.5. – 30 minut při západu Slunce
Večer mě začala najednou dost bolet hlava ostřejší bolestí ve středu čela. Bolest trvala celou noc a druhý den,kdy už ale nebyla tak intenzivní. 5.května došlo k další solární erupci,jejíž následky pociťujeme na všech rovinách. S touto vlnou ale přichází na Zemi silné láskyplné energie. Ne že by nepřicházely i dříve,ale nyní je to jakoby láska oznámila,že je čas aby převzala vedení v tomto světě. Nekompromisně boří a likviduje to,co s ní není v souladu.

12.5.
Dnes jsem si pustila video se Sluncem které je na mých stránkách. Dohnalo mě k slzám. Sama nechápu svůj vztah se Sluncem. Je to láska. Je to veká hluboká láska kterou k němu cítím a prožívám a nad kterou sama žasnu. Je to vzájemná záležitost. Slunce není nic jiného než láska – nic jiného k nám z něho neproudí.

13.5. – 20 minut slunobraní při západu Slunce
Dnes jsem se poprvé prošla po lese bosa. Je to velmi oživující pro celé tělo. Udělaly jsme si s Abby výlet a vylezly na horizont kopců,kam nechodíme pravidelně. Slunce zářilo velmi intenzivně přestože bylo hodinu před západem. Velmi hřálo a zahřívalo jak oči tak i celý obličej. Musela jsem vyčkat až se intenzita sníží a budu se do něho moci plně dívat.Proto jsem zavřela oči a pracovala na zvednutí vibrací éterického (Ka) těla.Jak píšu tyto řádky,tak si uvědomuji,že své éterické tělo jsem začala intuitivně nabíjet krátkou dobu potom,co jsem znovuobjevila dívání do Slunce.A až poté jsem se o této možnosti dočetla. Já se tak moc těším na léto..... :)

14.5. – 40 minut při západu Slunce
Zažila jsem krásný západ Slunce,v klidu nikým nerušena. Je docela nepohodlné 40 minut nebo hodinu stát a dívat se do Slunce,proto si klidně sednu do trávy. Dnes bylo ale mokro,proto jsem si vzala karimatku.Poprvé se dnes stalo,že Slunce samo vysílalo jména lidí,které je potřeba energeticky podpořit.To mi velmi pomohlo,jelikož těchto lidí přibývá.Spousta z nich už ani neví,že je po této stránce stále podporuji a pro mě je někdy těžké si je všechny vybavit. Proto mi tato pomoc od Slunce velmi ulevila. I doba po kterou takto pracuji na jednotlivých lidech se zkracuje. Je to ale intenzivnější s vyšší energií,kterou do toho nyní vkládám. Proto délku nahradila intenzita a tak vzniká prostor pro více lidí.
A pak přišlo silné vnitřní uvědomění,že už je čas začít se pokoušet vědomě manifestovat.Ale ne pomocí zákonu přitažlivosti tak jak ho známe. Cítím že to znám,je to možné a nastává na to čas. Jen si vzpomenout.No, bude to zase “cesta“– proces. Tomuto předcházel už sen,ve kterém jsem viděla jak se manifestují věci v jemnohmotných hladinách a sestupují do této reality.

17.5. – 20 minut při západu Slunce

18.5. – 50 minut při západu Slunce
Soustředila jsem se na "nabíjení" Ka těla slunečním světlem.Přitom jsem potom v noci a hlavně ráno cítila opět velmi živou energii v páteři. Pokud je hodně slunečno a mám možnost se co nejvíce do Slunce dívat,stává se mi to a je to velmi příjemný pocit

19.5. – 30 minut při východu Slunce

23.5 - očista jater http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php
Tuto očistu provádím každý měsíc. Jak jsem zmiňovala již v předchozích zápiskách,je třeba tělo zbavovat toxických látek, které doslova tvoří bariéru v "energetické komunikaci"

28.5. – 55 minut při západu Slunce

30.5. – 30 minut při západu Slunce
Dnes se mi splnil sen. Měla jsem možnost na semináři v Beskydech představit dívání do Slunce druhým a podělit se o to,co vše se při dívání do Slunce dá dělat a jak lze se Sluncem pracovat. Po tomto jsem toužila už více než rok. Také jsem měla pocit vnitřního klidu při propojení se se Sluncem,že konečně mohu více naplnit jeho výzvu,což bylo právě podělit se o své poznatky a svou cestu s ním. Slunce vstupuje do všech akcí  na kterých se podílím. Vstupuje přes srdce a jeho vědomí je přítomno při léčivých a očistných procesech. Také jsem si všimla,že Slunce nyní oslovuje více lidí. Každého osloví jedinečným způsobem.Přijde doba,kdy dívání do Slunce bude téměř běžnou záležitostí a nebudeme se ho bát. Pochopíme,že Slunce nabízí jedinečnou cestu osobního a spirituálního rozvoje.

 

 

Autor článku a fotografií: Martina Menšíková
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.