SLUNCE / THE SUN

 
25.9.2015

Slunce je portálem pro hyperdimenzionální prostorové cestování založené na posvátné geometrii

/see the link below for English/

Podle poslední výpovědi interního informátora Coreyho Gooda z  tajného prostorového/vesmírného programu, Slunce je portálem pro prostorové cestování civilizací, které využívají formu hyperdimenzionální matematiky založené na posvátné geometrii.
Více...

17.9.2015

Slunce,Centrální Slunce a Velké Centrální Slunce / The Sun,Central Sun and Great Central Sun

Povstaňte děti Slunce. Probuďte se do Písně vašich Nebeských Srdcí všeho co je. Uchopte Slunce uvnitř vašeho srdce a poskytněte jeho záři všem ostatním. Tancujte ve Zlatých Paprscích Tekutého Světla.Buďte volní. Buďte radostní, protože Nyní je ten Čas. Slunce je ve středu našeho Solárního Systému a je centrem Světla-inteligence, která řídí tento Solární Systém.
Více...

17.4.2015

Pozorování Slunce za posledních 5 let / Observation of the Sun in the last 5 years 

Více...

26.9.2014

Léčivá síla Slunce / The Healing Power Of Sunlight

Přepis videa...

13.9.2014

Jak se dívat do Slunce (III) / How to look at the Sun (III)

Rozhodnete–li se po 6-ti měsících praktikování dívání do Slunce v této činnosti pokračovat, dostane se vám dalších výhod se sungazingem spojených. Vstoupíme-li tedy do třetí fáze sungazingu- intervalu od 30-44 minut (6-9 měsíců za předpokladu každodenní praktiky), můžeme zažívat následující: Zvýšená aktivita mozku, rozšířené vnímání ve formě probuzení jasnovideckých schopností apod., zvýšené duchovní uvědomění, ....
Více...

30.6.2015

Jak se dívat do Slunce (II) / How to look at the Sun (II)

V předchozím článku této série nazvané "Jak se dívat do Slunce(I)" jsme se seznámili se základními bezpečnostními pokyny jak postupovat při přijímání sluneční životodárné energie prostřednictvím očí a jaké jsou její projevy při dosažení intervalu cca 15 minut. Dnes se podíváme, co  přináší tato praktika pokračujeme – li dále ve svém slunění očí a dostaneme se postupně až na interval 30 minut.
Více...

13.6.2014

SunGazing při východu Slunce na Farmě Života v Costa Rice / Sun Gazing AT Farm OF Life,COsta Rica

Přepis videa...

19.5.2014

Jak se dívat do Slunce (I) / How to look at the Sun (I)

Říká se, že jsou oči oknem do duše. Proč tato okna neotevřít a neposkytnout duši esenci domova prostřednictvím slunečního záření? Slunce je vibračně nejblíže Zdroji a jeho záření je doslova balzámem pro duši, tělo i mysl. Dívání do Slunce je  prastará metoda která je silným nástrojem pro spirituální a fyzickou transformaci.
Více...

14.5.2014

Jak jsem se zadívala do Slunce

Když jsem se poprvé v prosinci 2012 na procházce s Abby zadívala do Slunce, byly dvě hodiny odpoledne krásného bílého mrazivého dne. Ztratila jsem pojem o čase a netroufám si odhadnout, jak dlouho jsem své oči slunečním paprskům vystavila. Pravdou je, že jsem dva měsíce měla oči přecitlivělé na světlo a práce na počítači nebo dívání se na televizi nepřipadalo v úvahu. Samotnou mě ale překvapoval silný vnitřní klid a nezlomná jistota, že se o své oči nemusím obávat a můj zrak se vrátí do původního stavu.
Více...