MISTROVSKÉ KRYSTALY BRNO

18.11.2017, 11:00-17:00hod, cena: 1500Kč

centrum ViaRa, Poštovská 3, Brno

- meditačně - informační seminář netradičního pohledu na krystaly ve sféře hmotné a jemnohmotné
- seminář je určený pro každého, koho přitahují a oslovují krystaly (křišťál, záhněda, citrín, ametyst) a jiné kameny

Mistrovské krystaly jsou tím, čím zkrátka jsou – “Mistry“. Existují ve stavu perfektního tvaru a představují soulad se zdrojem světla. Každý z Mistrovských krystalů představuje určité zákony a otevírá brány, skrze které lze zažít vstup do světa jednotného ducha a země. Tyto krystaly jsou poslové z nebes a učitelé božského zákona. Některé jsou nemilosrdné v odstranění temnoty egocentrických postojů a učení, zatímco druzí slouží k otevření vědomé komunikace do sféry vyššího já....

Mistrovské krystaly jsou všechny Krystaly Učitelskými. Příchod těchto krystalů v této době a pochopení jak je využít poukazuje na to, že jsme připravení přijmout velké vědění, které jsme nyní schopni také pochopit. Pro naši rasu je možné začlenit do našich mentálních procesů myšlenky a koncepty, které nyní dokážeme použít. Využíváme pouze jednu desetinu naší mozkové síly. Jsme ale schopni používat 100%. Mistrovské krystaly vyzařují frekvence, které aktivují vyšší síly mysli a směrují naši pozornost na úroveň duše. Jsou umístěny a zrozeny na povrchu země, aby přitáhly ty, kteří jsou nedočkaví a připravení uskutečnit fenomenální transformaci.

Geometrická struktura krystalu Channelingu, Přenašeče a Okna je jejich nejvíce specifickým znamením. Jsou symbolicky hluboké, numerologicky významné a fyzicky jsou představiteli božského řádu. Geometrie Mistrovských krystalů je přesná a specifická, určující jejich účel a využití. Lejzrové hůlky a Strážci Země jsou nástroje posilující pradávná vědění od kořenových civilizací, zatímco Elestial očišťuje od temnoty mysli umožňujíce odhalení pravdy a vyladění na hvězdné sféry. Dow krystal přenáší čistou esenci Kristovského vědomí. Tantrická Dvojčata nás učí, jak se zharmonizovat s naším vlastním vyšším já stejně tak jako s druhými. Krystal Isis předává tajemství sebe-léčení a mysteria ženství. Světelné Katedrály jsou otevřené banky informací, které mohou být naprogramovány a informace vysílány do našeho vědomí. Dévické Chrámy jsou “kočáry“ prostřednictvím kterých nás mohou nefyzické bytosti provádět na naší spirituální cestě. A nakonec Spojovatel Času nám pomáhá v rozpouštění iluze lineárního času aby přínos, který naše pozměněná osobnost může nabídnout, mohl být nabídnut v přítomném životě.

Katrina Raphaell
překlad: Taunia Atiriamin
www.slunecnabrana.eu

Témata:

Netradiční pohled na krystaly
Mistrovské krystaly
Osobní krystaly
Propojení s vědomím krystalů
Krystalová mandala - mřížka
Prožitkové léčivé a tvořivé krystalové meditace

Tento seminář se bude ještě postupně dotvářet  v souvislosti s přihlášenými jednotlivci a kolektivním vědomím konkrétní skupiny vytvořené přihlášenými.

V  případě zájmu se prosím hlaste prostřednictvím emailu: atiriamin@slunecnabrana.eu , do předmětu napište “Mistrovské krystaly Brno“. Děkuji Taunia